правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Новости

З 1 вересня в українських школах скасують оцінки з фізкультури

З 1 вересня в українських школах скасують оцінки з фізкультури

В новому 2012-2013 навчальному році в українських школах очікується багато нововведень. Зокрема, будуть скасовані оцінки з фізичного виховання. Система оцінювання буде замінена на систему заліків, щоб стимулювати відвідування занять учнями. Планується, що той, хто регулярно ходить на заняття з фізкультури, буде отримувати залік автоматично.

Введення аналогічної системи очікується на заняттях зі співів та малювання, оскільки в усіх цих предметах дітей важко оцінювати, бо не всі вони однаково талановиті та мають дуже різні фізичні можливості.

Відміна оцінок з фізкультури в школах України буде впроваджуватись поступово. З 1 вересня 2012 року вона почне діяти тільки для перших класів шкіл, де оцінок і так ніколи не було, тому в цьому році принципово нічого не зміниться.

З кожного наступного навчального року до нової програми оцінювання будуть підключатися наступні класи, з 2013-2014 н.р. - програма почне діяти вже для перших та других класів і т.д.

Читайте также:

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.