правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Новости

Норвезький акробат-екстремал вижив після падіння у кілометрову прірву. Відео

Норвезький акробат-екстремал вижив після падіння у кілометрову прірву. Відео

Норвезький бейсджампер Річард Хенріксон став відомий у всьому світі, завдяки своїй майстерності та неймовірній фортуні.

Щоправда, слава ледь не прийшла до нього посмертно, повідомляє Комсомольская правда в Украине. Постраждалий отримав пропозицію від одного з національних телеканалів знятися в документальному фільмі про екстремальний спорт. 

Спортсмени повинні були виконати акробатичну в'язку на турніку, встановленому на краю прірви, глибиною в 1200 метрів, потім виконати зіскок в безодню і далі, значно нижче, розкрити парашути. Першим до виконання вправи приступив Хенріксон. 

За командою режисера він почав розкручуватися на турніку, набираючи швидкість, і вже готовий був виконати сальто, коли спортивний снаряд зірвався з кріплень.

Наразі, життя Річарда Хенріксона у безпеці. 

За словами спортсмена, подія навряд чи вплине на його бажання займатися екстремальним спортом: "Тяга до цього, звичайно, в молодості була сильнішою. Але і досі стрибки дарують мені незабутні відчуття ... Ти довго готуєшся, збираєш обладнання, продумуєш все, але потім це начисто вилітає з голови і залишається лише одна мета - стрибнути", - розповів він норвезькому телеканалу NRK.

Читайте также:

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.