правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Новости

Житомирянка здобула золото на Міжнародному фестивалі східного танцю

Житомирянка здобула золото на Міжнародному фестивалі східного танцю

Житомирянка Олександра Ковальова завоювала золото в категорії «фольк» на Міжнародному фестивалі східного танцю «Судак-2012 Great silk way».

міжнародний фестиваль східного танцю

До виступу на цьому фестивалі дівчина довго готувалась, брала участь у майстер-класах зірок беллідансу. Крім золота в категорії «аматори», вона здобула бронзову медаль зі східних танців в категорії «професіонали», де цього разу розгорнулась запекла боротьба.

Олександра представляє житомирську Студію східних танців «Аміда», яка загалом на цьому фестивалі виступила дуже успішно та здобула комплект з 12 медалей.

П’ять золотих медалей завоювали  Настя Сябрук, Яна Хлистун, Наталія Горбова, Тетяна Яворська та шоу-група «Аміда» (Аміда Шилінговська, Олександра Ковальова, Любов Бояльська-Ващенко).

Чотири срібних медалі мають Ліза Чернота, шоу-група «Аміда» і дві медалі у Оксани Іщук. Бронзу здобули дует Насті Волохотюк і Віки Лєнської, Олександра Ковальова та Іра Кувшин.

Читайте также:

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.