правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Новости

Відбулась четверта національна виставка спортивної індустрії GO!SPORT 2010

Відбулась четверта національна виставка спортивної індустрії GO!SPORT 2010

14-16 жовтня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась четверта національна виставка спортивної індустрії GO!Sport 2010.

Фітнес конвенція Go Sport

В експозиції GO!Sport 2010 понад 50 компаній з України, Білорусії, Росії, Чехії та Естонії представили спортивне обладнання та інвентар, спортивне екіпірування, спортивні споруди, фітнес, здоров’я, спортивну медицину та реабілітацію.

Учасники продемонстрували більше 100 світових та вітчизняних брендів, серед яких BH Fithess, COLUMBIA, Condor, CRAFT, DITAL, Elan, Gym80, Inter Atletika, Kettler, Mondo, Nike ACG, Reebok Professional, Sportop, Tarkett, Techfloor, X-SOCKS, „Бойко-спорт” та інші.

Фітнес конвенція Go Sport

У рамках ділової програми виставки для представників компаній, діяльність яких пов’язана з проектуванням, спорудженням та оснащенням спортивних об’єктів, пройшов форум вітчизняних виробників «Україна спортивна».

Ще одним цікавим заходом у рамках ділової програми GO!Sport 2010 став круглий стіл суспільного контролю «ЧЕ-12»: «Євро-2012: шанс на інфраструктурний прорив».

Багато нового досвіду, задоволення та позитиву подарувала фітнес-конвенція GO!Sport Convention. На яскраве дійство для усіх прихильників активного способу життя перетворив виставку калейдоскоп видовищних шоу, цікавих майстер-класів від кращих європейських, російських та вітчизняних превенторів.

Фітнес конвенція Go Sport

Виставку GO!Sport 2010 провела виставкова компанія «Євроіндекс» за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національного олімпійського комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України та Асоціації «Спортивна індустрія України».

Фітнес конвенція Go Sport

Цього року виставку підтримали Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки (МОН) України, Управління спорту Міністерства оборони України, Головне управління у справах сім’ї та молоді КМДА, Спортивний комітет МОН України, Головне управління з фізичної культури та спорту КМДА, Спортивний комітет України, Комітет громадського контролю «ЧЕ-12», Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо», Український центр фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», Національний університет фізичного виховання та спорту України, Олімпійська академія України та Всеукраїнська мережа центрів здоров’я населення «Спорт для всіх».

Читайте также:

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.