правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Новости

Bilbao Masters 2010. Крамнік виграє другу партію поспіль

У другому раунді Фіналу кубка "Великого шолому" обидві партії завершились результативно.

Карлсен втратив контроль у позиції, яку він начебто не мав би програти ні за яких обставин. Звичайно, це погана новина для фанатів Карлсена, але хороша – для прихильників Ананда.

Все ж таки, не зважаючи на обгрунтовані мужні заяви молодого "номера один" під час аналізу партії на прес-конференції про те, що ще занадто рано робити далекосяжні висновки, у нього це третя підряд поразка і невдалий початок турніру.

Які б не були мотиви заяв Карлсена, він має ретельно проаналізувати причини своїх поразок, щоб не допускати їх у майбутньому. На жаль, у нього не буде багато часу для аналізу після Більбао, оскільки одразу треба складати речі на супертурнір у Нанкіні (Китай), який починається через кілька днів.

Спостерігаючи за Карлсеном у онлайн трансляції, помічаєш, як важко дається гра. Йому потрібен відпочинок. І найсильніший турнір в історії шахів зовсім для цього не придатний.

У свою чергу Крамнік на підйомі, турнір проходить для нього дуже вдало. Він виграв третю партію поспіль (рахуючи останню партію Олімпіади проти Широва).

Знову у росіянина були білі, і він безумовно здивувався, побачивши як Широв розігрує слов'янський захист. Через кілька ходів з благословення обох гравців у білих утворився ізолятор на d4, у чорних – проблеми з розвитком фігур.

Майже одразу Широв приступив до реалізації сумнівного плану, який полягав у розміні білопольного слона білих при повному ігноруванні розвитку власних фігур. Широв був швидко покараний і був змушений обирати з двох зол: або терпляче захищатись, сподіваючись зберегти пів-очка, або ризикнути і швидко згоріти.

Після 20-го ходу білі мали зайву якість, і чудова ендшпільна техніка Крамніка зробила свою справу - гру було закінчено одразу після контролю.

Якщо підраховувати кількість очок за стандартною системою, то після двох турів у Крамніка 2 очки, він випереджає Ананда на пів-очка. Однак за системою, яка прийнята на турнірі у Більбао, яка більше "поважає" виграші, у росіянина зараз 6 очок, а індійця - усього 4.

Найкращою можливістю Ананда у боротьбі за перемогу у турнірі є спробувати перемогти Крамніка, що він і спробує зробити завтра, оскільки у Ананда будуть білі фігури. Зазначимо, що у аутсайдерів: Широв - одне очко, Карлсен – нуль очок.

З чотирьох зіграних партій лише одна закінчилась унічию. Дуже бойовий початок турніру, у порівнянні зі звичним відсотком нічиїх у чоловічих змаганнях.

Читайте также:

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.