правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Новости

Bilbao Masters 2010. Крамнік відкриває рахунок проти Карлсена у першому раунді

Bilbao Masters 2010. Крамнік відкриває рахунок проти Карлсена у першому раунді

Найсильніший турнір у історії шахів (за рейтингом Ело) почався з блискучої перемоги, але це не та перемога, на яку сподівались фанати Карлсена.

Дійсно, після дуже мляво проведеної Олімпіади, де Карлсен втратив 15 пунктів рейтингу, цей турнір міг би стати шансом на відновлення втрачених позицій.

На жаль, у суперника були інші плани, і неточності Карлсена, який пропустив кілька можливостей зрівняти позицію, у купі з сильною грою Крамніка та красивим фіналом дали росіянину відмінний початок турніру у вигляді виграшу над найбільш рейтинговим гравцем.

Широв стикнувся з берлінською стіною у виконанні Ананда (цей варіант став популярним після матчу Каспаров-Крамнік на звання чемпіона світу 2000 року).

Це спокійний дебют, у якому на перших ходах розмінюються ферзі, потім слідують неквапливі маневри, у яких кожна з сторін намагається перехитрити іншу за рахунок поспішних помилок або довготривалих слабкостей.

У грі шальки терезів жодного разу не схилялись явно в один бік або інший, і хоча у ендшпілі було кілька підводних каменів, обидва гравці не потрапили у пастки.

Після першого туру Крамнік має три очки, Широв та Ананд – по одному, Карлсен – нуль очок.

Завтра Карлсен зіграє білими з Анандом, а Крамнік – з Шировим.

Читайте также:

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.