правовая поддержка деятельности фитнес центров и салонов красоты
Спортивные клубы Украины
Лучшие клубы
все клубыпрограммы тренировок, программа питания в подарок
Спортивные товары
Статьи

Новости

Американці «Незважені та щасливі»

Американці «Незважені та щасливі»

Нове соціологічне опитування показало, що уявлення жителів США про ідеальну вагу змінюється відповідно до збільшення їх талії.

За даними Інституту Геллапа, з 1990 року середня маса тіла американців виросла на 7 кг, а їх ідеальний чоловік «набрав» 6 кг.

Що стосується американок, то вони погладшали у середньому на 6 кг, а «жінка мрії» додала 5 кг. Цікаво відмітити, що побажання при цьому не змінились: як і 22 роки тому респонденти зізнаються, що до нормальної ваги їм треба скинути 4-7 кг.

Близько третини чоловіків та приблизно чверть жінок вважають, що у них ідеальна або навіть замала маса тіла. Уявлення про те, що більшість американців, а особливо жінок, постійно борються за те, щоб схуднути, – не більш, ніж міф.

Тільки чверть респондентів заявила, що вони серйозно намагаються скинути вагу. Це набагато менше тих, хто вважає, що він трохи товстіший за норму, і тих, хто не проти «трохи схуднути».

Чому ж їх так мало? Відповідь проста: не дивлячись на те, що дві третини американців мають зайву вагу або ожиріння, більшість вважає, що їх маса тіла не так вже й далека від норми. І таким чином вони відповідають вже більше 20 років.

Нове опитування, втім, поставило рекорд: цілих 60% впевнені, що у них все в порядку з вагою. Очевидно, більшість, хоч і знає, що треба схуднути, хотіли б зробити це простим і швидким способом (якого не існує), але зрештою американці звикаються з думкою, що з їх вагою жити, взагалі, можна.

Важливо відмітити, що дослідження повністю присвячене самооцінці. І тут може виникнути проблема, тому що люди часто кажуть неправду або просто не знають своєї ваги.

За даними опитування 2010 року, приблизно 40% жінок з надмірною вагою вважають себе стрункішими, ніж насправді. Тоді ж було показано, що лише 16% жінок з нормальною вагою бачать себе «товстими». Не вірте тому, хто каже, що всіх жінок хвилює їх талія.

Читайте также:

Фитнес клубы, спортивные клубы Украины © 2010-2017.
Письменные и графические материалы защищены авторским правом законодательства Украины, использование материалов сайта возможно только при наличии гиперссылки на сайт Фитнес клубы, спортивные клубы Украины.